Loader

Oto Kiralama Ankara

Seçmek Marka
Seçmek Model
Araç Ara

Oto Kiralama Ankara “Türkiye’ nin başkenti ve pek çok devlet dairelerinin olması artık dışarıdan Oto Kiralama’ nın hem özel müesseseler hem de devlet daireleri açısından daha avantajlı olmasından kaynaklı Oto Kiralama Ankara diğer şehirlere kıyasla, rekabetin daha büyük olmasına yol açmaktadır. Bu kapsamda kiralama sektöründe olumlu ve olumsuz avantajlar taşımaktadır. Altuğ Oto Kiralama olarak, oldukça rekabetçi bir ortamda Oto Kiralama’ da kendini kanıtlamış büyük bir şirket olmaktan gurur duyuyoruz. Özellikle ekonomik Oto Kiralama, firmamızın en etkili koludur. Firmamızda istediğiniz araç hakkında bilgi edinme fırsatı bulmanızı umuyoruz.

Altuğ Oto Kiralama olarak en önemli prensiplerimizden biri de müşteride nitelikten ödün vermemektir. Siz değerli müşterilerimize yüksek kaliteyi ve hizmeti sunmak için çok çalıştığımız gibi, müşterilerimizin de araçlarımızı mümkün olduğunca kendi araçları gibi dikkatli kullanmasını istiyoruz.

Araştırmalara göre;

Bir şahsın kendi vasıtası ile kaza geçirme oranı, kiralık bir taşıtla kaza geçirme oranından çok daha düşükmüş. Bu nedenle birinci kriterimiz müşteri kalitesidir. 2012 yılından bu yana, Altuğ Oto Kiralama olarak bu alanda büyük adımlar atmış ve bu ilkeye bağlı kalmıştır. Amaç mülkümüzü korumak değil, müşterilerin hayatlarını korumaktır. Nasıl olursa olsun, para kazanalım mantığı ile hiçbir zaman bakmadık. Bu yüzden Ankara’ da büyük elçiliklerde çalışan yabancılar, işinde yükselmiş bireylerin bizi seçim etmesine yol açmıştır. Her birimizin kiralama konusunda önyargıları vardır. Araç temizse, önyargıları bozar, bakımını yapar, güvenliğini sağlarız ve ‘’Bir sorunla karşılaşır mıyız?’’ diye kendimize soru sormamış oluruz. Yani, doğru adrese varmak ve doğru seçimi yapmak, doğru sonucu verecektir ve oluşan kararı değiştirecektir.

Kiralama sektörü oldukça hassas bir sektördür. Parayı alıp otomobili alıcıya vermek, bir iki gün sonra da teslim alıp işi tamamlamak, gibi kolay bir eylem değildir. Hem beşeri ilişkileri göz önüne aldığınızda hem de teknik ayrıntıları göz önüne aldığınızda kiralamanın ne kadar hassas bir durum olduğunu fark edeceksiniz. Müşteriler her zaman doğru bütçeyi, daha fazla seçeneği, güler yüzleri, güveni ve deneyimi görmek ister. Bu standartları sadece kiralama sektöründe değil, kişilerarası ilişkiler ve ticari dolaşımı içeren tüm alanlarda da değerlendirebiliriz. Bu yüzden kiralama, Ankara gibi büyük şehirlerde bu konu üstünde daima hassas olması gerekir.

Kiralama hizmetimiz standart nitelikte uygun bütçeli vasıtalardan, lüks taşıtlara; minibüslerden, sürücülü VIP taşıtlara kadar aklınıza gelebilecek tüm araç alternatiflerini önünüze sermekteyiz. İstediğiniz aracı bildiğiniz ve söylediğiniz sürece, işimiz size yardımcı olmak ve hayallerinizi paylaşmaktır. Ankara gibi bir şehirde araçsız yaşamanın ne kadar zor olduğunu düşündüğümüzde, kiralama servisimizin büyük bir nimet olduğunu göreceksiniz. Son model ve bakımı güncel olarak yapılan taşıtlarımız sizleri bekliyor…

Altuğ Oto Kiralama olarak standart nitelikte uygun bütçeli vasıtalardan, lüks taşıtlara; minibüslerden, sürücülü VIP taşıtlara kadar araçlarımız sizinle.

0/5 (0 Reviews)
5/5 (2 Reviews)
Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Üst